Βοηθός Γενικών Καθηκόντων Ρεσεψιόν
Pegasus Suites & Spa
Θήρας
πριν από 14 μέρες
source : Skywalker

Το ξενοδοχείο Pegasus Suites & Spa στη Σαντορίνη , προσφέροντας

ολοκληρωμένες και ποιοτικές τουριστικές υπηρεσίες,

αναζητά κοπέλα για τη θέση της

Βοηθού Γενικών Καθηκόντων Ρεσεψιόν

Ο ρόλος :

Είναι υπεύθυνη για την παροχή πελατοκεντρικής εξυπηρέτησης στους επισκέπτες, εξασφαλίζοντας ότι η παραμονή τους θα είναι μια αξέχαστη εμπειρία με βάση τα στάνταρ της εταιρίας και είναι σε θέση ανά πασά στιγμή να προβλέψει και να ικανοποιήσει τις ανάγκες των επισκεπτών και να επιλύσει τα όποια προβλήματα προκύψουν.

Τα καθήκοντα του ρόλου περιλαμβάνουν εκτός των άλλων :

  • Καλωσορίζει τους πελάτες κατά την άφιξή τους με φιλικό και περιποιητικό τρόπο, σύμφωνα με τα πρότυπα του ξενοδοχείου.
  • Συνοδεύει τους πελάτες στο δωμάτιό τους. Σε αυτούς που επισκέπτονται για πρώτη φορά το ξενοδοχείο τούς εξηγεί τις υπάρχουσες παροχές.
  • Μέσα στο δωμάτιο παρέχει περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις υπηρεσίες για την εξασφάλιση της άνεσής τους κατά τη διάρκεια της παραμονής τους.

  • Παραμένει γνώστης των παροχών και των υπηρεσιών του ξενοδοχείου τόσο για τουρίστες, όσο και επαγγελματίες πελάτες, παρέχοντας πληροφορίες που μπορεί να τους ενδιαφέρουν.
  • Χειρίζεται τα αιτήματα των πελατών με ευγενικό και αποτελεσματικό τρόπο και τα αναθέτει στους συναδέλφους για να διασφαλίσει την ικανοποίηση των πελατών.
  • Παρακολουθεί την έκβαση της ικανοποίησης των αιτημάτων όταν αυτό είναι απαραίτητο.

  • Τακτοποιεί εκκρεμότητες που δίνονται από τους ανωτέρους της.
  • Αναλυτική ενημέρωση για οποιοδήποτε πρόβλημα, τυχόν εκκρεμότητες και ελλείψεις του ξενοδοχείου στους ανωτέρους.
  • Απαραίτητα προσόντα για τη θέση :

  • Απόφοιτος σχολής Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων, της Ελλάδας ή του εξωτερικού
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (C1 ή C2)
  • Απαραίτητη η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας, επιπέδου τουλάχιστον B2
  • Άριστη χρήση Η / Υ
  • Ικανότητες οργάνωσης και διοίκησης
  • Επιμονή στην επίτευξη στόχων
  • Επικοινωνιακή, οργανωτική και υπεύθυνη
  • Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης ηεταιρία μας προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με μία φωτογραφία.

    Step 2
    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.