ΠΩΛΗΤΗΣ
KAPIEPA AE
Βόλος
πριν από 8 μέρες
source : Kariera.gr

ΠΩΛΗΤΗΣ-ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Β2Β ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο προιόντων ατμίσματος και CBD, στα πλαίσια ανάπτυξής της, αναζητά 2 υποψηφίους που θα στελεχώσουν τις θέσεις του πωλητή-

υπεύθυνου πωλήσεων Β2Β και του αποθηκάριου.

Περιγραφή θέσης πωλητή-υπεύθυνου πωλήσεων Β2Β :

  • Έρευνα αγοράς.
  • Πωλήσεις Β2Β.
  • Διαχείριση υπάρχοντος χαρτοφυλακίου συνεργατών-ενέργειες για την περαιτέρω διεύρυνσή του.
  • Υποβολή προτάσεων προς την διοίκηση.
  • Κύριες αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση παραγγελιών Β2Β.
  • Επικοινωνία με συνεργάτες-Συνεχής υποστήριξη και επίλυση τυχόν προβλημάτων.
  • Ενημέρωση των συνεργατών για διαθέσιμα η νέα προϊόντα,προσφορές και προωθητικές ενέργειες.
  • Υποστήριξη μετά την πώληση.
  • Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρίας.
  • Σύνταξη οικονομικών προσφορών, διαπραγμάτευση όρων συνεργασίας, κλείσιμο συμφωνιών.
  • Συνεχής παρακολούθηση και παρακίνηση του πελατολογίου μέσω τακτικών επισκέψεων-εξεύρεση νέων συνεργατών.
  • Χαρτογράφηση και ανάλυση της αγοράς και του ανταγωνισμού.
  • Περιγραφή θέσης αποθηκάριου :

  • Οργάνωση αποθήκης
  • Έλεγχος αποθεμάτων
  • Ενημερώσεις-Απογραφές
  • Απαιτήσεις

    Επιθυμητά προσόντα πωλητή-υπεύθυνου πωλήσεων Β2Β :

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον (2) δύο ετών εργασιακής εμπειρίας σε οργανωμένο τμήμα πωλήσεων με αποδεδειγμένη εμπειρία στο κανάλι Β2Β.
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ με κατεύθυνση Διοίκηση Επιχειρήσεων / Οικονομικά / Marketing θα προσμετρήσει θετικά.
  • Άριστη χρήση Αγγλικών σε προφορικό & γραπτό λόγο.
  • Γνώση του συστήματος λογισμικού Entersoft θα προσμετρήσει θετικά.
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες, δυναμισμός, ομαδικό πνεύμα.
  • Αριστη γνώση χειρισμού MS-Office.

    Προσφέρονται :

  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία.
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών+ bonus βάσει επίτευξης στόχων.
  • προοπτική επαγγελματικής ανέλιξης
  • Τα βιογραφικά να αποστέλλονται στην διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου :

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.