Διακανονιστής Ζημιών
Δ/Δ
Πάτρα
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Μεγάλο ασφαλιστικό γραφείο με πελατολόγιο σε όλη την Ελλάδα και εξειδίκευση στις εγχώριες και διεθνείς μεταφορές, αναζητά άτομο για πλήρη απασχόληση προκειμένου να στελεχώσει την θέση του διακανονιστή ζημιών στην Πάτρα.

Περιγραφή θέσης εργασίας :

Διακανονισμός ζημιών τροχαίων ατυχημάτων και μεταφερομένων εμπορευμάτων στην Ελλάδα και στο εξωτερικό. Επιπρόσθετα ανάληψη ασφάλισης διαφόρων κινδύνων παντός κλάδου.

Παροχές :

  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση στον ΕΦΚΑ και στο ΤΕΑΠΑΕ
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Αξιοκρατικό περιβάλλον εργασίας
  • Απαραίτητα Προσόντα :

  • Πτυχίο Αγγλικής γλώσσας
  • Πτυχίο γνώσης Η / Υ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ικανότητες οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας
  • Άριστη διαχείριση χρόνου και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρεία.
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.