Υπεύθυνος Μηχανικός Έργου - Καβάλα
MANPOWER
Καβάλας
πριν από 1 μέρα
source : Skywalker

Υπεύθυνος Μηχανικός Έργου Καβάλα

H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εταιρίας στον χώρο της, αναζητά υπεύθυνο μηχανικό έργου για την πόλη της Καβάλας.

Αρμοδιότητες της θέσης :

  • Γενική οργάνωση έργων
  • Διοίκηση εργοταξίου
  • Κοστολόγηση έργων
  • Σύνταξη αναφορών
  • Σύνταξη και υποβολή λογαριασμών, ΑΠΕ κτλ.
  • Επικοινωνία με τεχνικές υπηρεσίες
  • Τήρηση σχεδίου ποιότητας και ασφάλειας
  • Συντονισμός με τμήμα παραγωγής (σκυρόδεματος λατομείου ασφαλτόμιγματος ) για τη διεκπεραίωση του εκάστοτε έργου
  • Συντονισμός με τμήμα συντήρησης για τη διεκπεραίωση των απαραίτητων συντηρήσεων
  • Παρακολούθηση της αναφοράς ποιότητας από το τμήμα εργαστηριακού ελέγχου και αντίστοιχη προσαρμογή σε τυχόν αποκλίσεις
  • Επιλογή στελεχών για τη στελέχωση του τμήματός του (χειριστών, οδηγών, εργατών)
  • Επιθυμητά προσόντα :

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (ειδικά σε έργα οδοποιίας)
  • Εμπειρία σε έργα (με σειρά προτεραιότητας, οικοδομικά, τεχνικά, Η / Μ)
  • Απόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού των εφαρμογών MS Office και του διαδικτύου
  • Άριστη γνώση Autocad
  • Βασική αντίληψη τοπογραφικών
  • Ικανότητα οργάνωσης και διοίκησης του τμήματος
  • Γνώσεις τεχνοοικονομικής ανάλυσης έργων
  • Ικανότητα να ανταποκρίνεται σε προθεσμίες
  • Μεθοδικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα και άριστη συνεργασία με όλους τους εμπλεκόμενους (υπεργολάβους, πελάτες κτλ.)
  • Εμπιστευτικότητα
  • Διακριτικότητα
  • Παροχές :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης
  • Παρακαλώ, επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας , δημιουργήστε τον προσωπικό

    σας λογαριασμό και επισυνάψτε το βιογραφικό σας στη συγκεκριμένη θέση εργασίας.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα