Υπάλληλος Μπαρ / Σερβιτόρος - Πολύχρονο Χαλκιδικής
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Κασσάνδρας
πριν από 13 μέρες
source : Skywalker

Ζητείται

Υπάλληλος Μπαρ - Σερβιτόρος

που να έχει βασικές γνώσεις σε μπαρ - σερβίρισμα και εξυπηρέτηση πελατων σε pool bar.

Αρμοδιότητες / Προσόντα :

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία και καλή γνώση μιας ξένης γλώσσας (αγγλικά)
  • Ακόμη πρέπει να έχει κολυμβητικές ικανότητες και είτε να κατέχει πιστοποίηση πρώτων βοηθειών για ασφάλεια πισίνας είτε να περάσει ένα 8ωρο σεμινάριο για την ασφάλεια πισίνας το οποίο θα χρεωθεί η εταιρία.
  • Μέσα στις υποχρεώσεις του είναι και η επίβλεψη των πελατών που κάνουν χρήση της μικρής πισίνας του ξενοδοχείου 45 τ.μ.
  • Παροχές :

  • Ελάχιστος μισθός 900 ευρώ καθαρά για καθημερινή εργασία, πλήρη ασφάλιση, διαμονή σε δωμάτιο του ξενοδοχείου με ένα το πολύ συγκάτοικο ίδιου φύλου και πλήρη ασφάλιση.
  • Τέλος σεζόν πληρωμή με την απόλυση τα νόμιμα, άδεια, επίδομα και ΔΧ.
  • Παρέχεται μερική διατροφή (μόνο πρωινό - το ξενοδοχείο δεν διαθέτει εστιατόριο).
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.