Εργοδηγός Κτιριακών Έργων
3NK Engineers & Architects
Chalandri
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η 3ΝΚ Engineers & Architects με πολυετή εμπειρία και δραστηριοποίηση στο χώρο των κατασκευών κτιριακών έργων, ζητά να προσλάβει Εργοδηγό με ελάχιστη εμπειρία 5 ετών σε κτιριακά έργα .

Αντικείμενο της θέσης θα είναι η καθημερινή διαχείριση των εργοταξίων, η οργάνωση των συνεργείων που συμμετέχουν στις κατασκευές, καθώς και η τεχνική παρακολούθηση των εκτελούμενων εργασιών.

Η εταιρεία αναλαμβάνει την κατασκευή και ανακαίνιση σε κτίρια κατοικίας, γραφείων και καταστήματα.

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Πτυχίο Τεχνικής σχολής, ΙΕΚ ή ΤΕΙ.
  • Αποδεδειγμένη 5ετής εμπειρία και γνώση ως εργοδηγός κτιριακών έργων.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις,
  • Δυνατότητα οδήγησης αυτοκινήτου.
  • Ευχερής χρήση Microsoft Word και Excel καθώς και του σχεδιαστικού προγράμματος Autocad.
  • Παροχές εταιρίας :

  • Δυναμικό και φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα Εξέλιξης
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.