Λογιστής - /τρια στο Τμήμα Μισθοδοσίας
MAGIC FRESH FACILITY
Αθήνα, GR
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Λογιστής - / τρια στο Τμήμα Μισθοδοσίας

Η εταιρία MAGIC FRESH FACILITY ζητά υπάλληλο για στελέχωση λογιστηρίου για την κάλυψη της θέσης Υπεύθυνου Μισθοδοσίας / Εργατικών, ο οποίος θα είναι υπεύθυνος για όλο το φάσμα των εργατικών της εταιρίας καθώς και στην έκδοση της μισθοδοσίας.

Απαιτείται προϋπηρεσία καθώς και άριστη γνώση εργατικών και μισθοδοσίας.

Απαραίτητα προσόντα :

  • Απόφοιτος ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Άριστη γνώση εργατικών (προσλήψεις - αποχωρήσεις - καταγγελίες - βάρδιες - τροποποιήσεις - υπερωρίες)
  • Προϋπηρεσία σε θέματα μισθοδοσίας (τακτικές αποδοχές - ασθένειες - άδειες - επιδόματα - δώρα - ΑΠΔ)
  • Καλή γνώση προγράμματος μισθοδοσίας Epsilon Net
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Βασικές αρμοδιότητες :

  • Διεξαγωγή ολοκληρωμένου κυκλώματος μισθοδοσίας (επεξεργασία στοιχείων μισθοδοσίας, υπολογισμός μισθοδοσίας, έκδοση και υποβολή ΑΠΔ κτλ.)
  • Διαχείριση εργαζομένων (προσλήψεις, αποχωρήσεις, απολύσεις, λήξεις συμβάσεων, μεταβολές εργασιακών σχέσεων κτλ.)
  • Παρακολούθηση εργασιακών συμβάσεων
  • Καθημερινή υποβολή εντύπων στο Π.Σ. Εργάνη
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση εργαζομένων - εργοδότη για θέματα μισθοδοσίας και ασφάλισης
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (>
  • 1000€) ανάλογα την προϋπηρεσία και τις ικανότητες

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Αποστέλλονται βιογραφικά κάνοντας Αίτηση

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.