ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
PSILIAKOS
Αθήνα
πριν από 3 ώρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Μεγάλη εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο των ιατροτεχνολογικών προϊόντων (medical devices), ζητά να προσλάβει ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ με έδρα την Αθήνα .

Καθήκοντα :

  • Προώθηση και παρουσίαση ιατρικού εξοπλισμού σε ιατρούς, κλινικές / νοσοκομεία, κτλ, με σκοπό την ανάπτυξη των πωλήσεων.
  • Διαχείριση, ανάπτυξη και υποστήριξη υφιστάμενου πελατολογίου.
  • Αναζήτηση πελατών με σκοπό τη διεύρυνση πελατολογίου και ανάπτυξη πωλήσεων.
  • Παροχή προληπτικής συντήρησης, after sales support και επισκευής ιατρο-τεχνολογικού εξοπλισμού.
  • Απαιτούμενα Προσόντα :

  • Πτυχίο σχετικό με Biomedical / Medical Engineering, Electronics Engineering, Medical Electronics, Medical Physics.
  • Εμπειρία τουλάχιστον δύο χρόνια σε αντίστοιχη θέση.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η / Υ.
  • Κατοχή άδειας οδηγού.
  • Εξαιρετική ικανότητα αυτό-οργάνωσης και υπευθυνότητας.
  • Ικανότητα πωλήσεων και διαπραγμάτευσης.
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαχείρισης σχέσεων με πελάτες.
  • Εργατικότητα, ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές, συν bonus αναλόγως απόδοσης
  • Συνεχή off-the-job και on-the-job εκπαίδευση
  • Αυτοκίνητο, laptop, κινητό
  • Δυνατότητα εξέλιξης μέσα στην εταιρία
  • Εργασία σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη αγορά
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.