Υπεύθυνος Τμήματος Διαγωνισμών
Actionline
Ασπρόπυργος
πριν από 4 μέρες
source : Jobseeker

Περιγραφή Θέσης

  • Αναζήτηση και μελέτη διαγωνισμών για προμήθειες γαλακτοκομικών και τυροκομικών προϊόντων
  • Συγκέντρωση και προετοιμασία των απαραίτητων εγγράφων & δικαιολογητικών
  • Προετοιμασία φακέλου προσφοράς
  • Σύνταξη και υποβολή προσφοράς σε έντυπη και ηλεκτρονική μορφή
  • Παρακολούθηση της συνολικής διαδικασίας
  • Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος Πτυχίου οικονομικής-διοικητικής κατεύθυνσης ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον τομέα των διαγωνισμών
  • Άριστη γνώση χρήσης Η / Υ
  • Δυνατότητα τήρησης αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Παροχές

  • Μισθός & Ασφάλιση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

    Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα