eCom Project Manager (Shopify, PL&USA)
From Poland With Dev
Athens, Greece
πριν από 1 μέρα
source : Just Join IT

Account Management (nice to have)

Scrumban (nice to have)

Shopify (nice to have)

E-commerce (regular)

Project Management (regular)

Poszukujemy Mid / Senior Project Managera z doświadczeniem pracy w e-commerce lub w stronach internetowych. Współtworząc 1rockwell.

com wdrażamy rozbudowane sklepy internetowe (Shopify) dla znanych marek. Świetnie czujemy się w technologii, ale specjalizujemy się również w budowie strategii sprzedaży, designie i optymalizacji konwersji wdrażanych przez nas sklepów.

W tej roli będziesz pomostem między klientem końcowym a programistami. będziesz przekazywać programistom wytyczne, testować i uzgadniać z klientami szczegóły projektów.

Co cenimy w naszej pracy :

  • amerykańska, niezwykle przyjazna kultura organizacyjna (mało presji i dużo zaufania)
  • staranny dobór dobrej jakości klientów
  • stabilna praca w elastycznych godzinach
  • zero zbędnych formalności
  • mały i zgrany zespół (ok. 5-7 osób w każdym z projektów)
  • Zadania :

  • tworzenie specyfikacji sklepów internetowych i innych zadań programistycznych
  • bieżąca obsługa klienta (w sprawach trudnych zawsze wspierać Cię będzie Senior Account Manager)
  • koordynacja pracy programistów, designerów, innych specjalistów (np. SEO, GA itd.) w rozproszonym zespole (PL+US)
  • jednoczesne prowadzenie kilku projektów o różnym stopniu skomplikowania (od 3 do 6 miesięcy każdy)
  • zarządzanie systemem Jira
  • dobór optymalnej metodologii zarządzania projektami (np. scrumban)
  • testowanie manualne (weryfikacja zgodności funkcjonalności ze specyfikacją)
  • bieżące zadania taktyczne (np. uzupełnianie treści, weryfikacja statusu zamówień)
  • dla chętnych : rozwój w account lub product management.
  • Poszukiwane kompetencje :

  • komercyjne doświadczenie w roli Project Managera systemów e-commerce lub stron / aplikacji internetowych
  • umiejętność manualnego testowania (szczególnie e-commerce i stron internetowych)
  • podstawowa znajomość systemów fullfillment, procesowania zamówień, zasad intergracji e-commerce z zewnętrznymi systemami, Jira
  • elastyczność oraz brak przywiązania do scruma czy innych metodyk : sprawne poruszanie się w różnych metodykach zarządzania projektami oraz płynne przechodzenie między nimi w zależności od potrzeb
  • otwartość na pracę również w godzinach popołudniowych (niektóre spotkania z US mogą wymagać dostępności do godziny 18 : 00-19 : 00)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Na to możesz liczyć :

  • nowy sprzęt do pracy do wyboru
  • work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, MultiSport, becikowe, elastyczne godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, eventy sportowe)
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (program szkoleń, system poleceń, budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne)
  • wysoka kultura organizacyjna i używanie narzędzi ułatwiających pracę
  • UoP, B2B do wyboru
  • praca zdalnie lub z biura (w Krakowie lub Bielsku-Białej, możliwość coworkingu w innych miastach).
  • Proces rekrutacyjny :

  • wstępna rozmowa z HR
  • zadanie rekrutacyjne i 60min rozmowy technicznej
  • 60min z COO.
  • O From Poland With Dev

    Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym rozwijające projekty, relacje międzyludzkie i work-life balance. Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą i działamy jako team extension , będąc pełnoprawnymi członkami projektów.

    Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój.

    Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

    Αναφορά αυτής της εργασίας