Συντηρητής στα Οινόφυτα
Hrstrategy Human Resources
Βοιωτία
πριν από 3 μέρες
source : Jobseeker

Ο πελάτης μας βιομηχανία με έδρα τα Οινόφυτα επιθυμεί να προσλάβει Συντηρητή.

Καθήκοντα :

Συντήρηση & Επισκευή του μηχανολογικού εξοπλισμού παραγωγής και συσκευασίας καθώς και η τήρηση των σχετικών αρχείων Συντήρησης.

Η θέση αναφέρεται στον υπεύθυνο του εργοστασίου.

Προσόντα :

Γνώσεις μηχανολογίας.

Πτυχίο Τεχνικής Σχολής ή Άδεια Πρακτικού Μηχανικού, θα εκτιμηθεί.

5ης προϋπηρεσία σε βιομηχανία απαραίτητη , θα προτιμηθεί η προϋπηρεσία σε βιομηχανία τροφίμων.

Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Υπευθυνότητα, επιμέλεια, οργάνωση

Ευγένεια, Συνέπεια, Επαγγελματισμός

Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Εφαρμογή