Λογιστής / Λογίστρια
ΓΕΝ-ΚΑ Facility Management AE
Αργυρούπολη
πριν από 5 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία ΓΕΝ-ΚΑ Facility Management αναζητεί νέο / α για την κάλυψη της θέσης του Λογιστή στο τμήμα Διαγωνισμών Δημοσίου και Ιδιωτικού τομέα.

Αρμοδιότητες :

  • Την επίβλεψη εφαρμογής της πιστωτικής πολιτικής της εταιρίας.
  • Τον έλεγχος και την παρακολούθηση των δαπανών.
  • Την επικοινωνία με τις δημόσιες αρχές όπου απαιτείται.
  • Πολύ καλή γνώση εργατικού δικαίου.
  • Την υποβολή προτάσεων προς τη διοίκηση, για τη βελτίωση των εκτελούμενων εργασιών στο τμήμα διαγωνισμών.
  • Απαραίτητα Προσόντα :

  • Πτυχίο Ανώτατης ή Ανώτερης Σχολής Οικονομικών Επιστημών.
  • Εμπειρία σε έκδοση περιοδικών οικονομικών και εμπορικών αναφορών.
  • Πολύ καλή γνώση των μηχανογραφικών συστημάτων ERP και του ΜS Office.
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία σε θέματα κοστολόγησης, τιμολόγησης, cost controlling και credit control.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και παροχών αναλόγως προσόντων
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.