Υπεύθυνος Συμβάσεων/Προμηθειών Ομίλου
Όμιλος Εταιριών
Αθήνα
πριν από 8 ώρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Όμιλος εταιριών που δραστηριοποιείται στον τομέα των υπηρεσιών φροντίδας κτιριακών εγκαταστάσεων αναζητά να προσλάβει Υπεύθυνο Προμηθειών στο τμήμα Συμβάσεων.

  • Ανάλυση αναγκών και προγραμματισμός προμηθειών
  • Κοστολόγηση προϊόντων και υπηρεσιών
  • Αξιολόγηση προμηθευτών και προϊόντων σε εξαμηνιαία βάση
  • Παρακολούθηση κόστους προμηθειών ανα έργο
  • Συμμετοχή σε εκπαιδεύσεις ορθής χρήσης υλικών
  • Συμμετοχή σε διαδικασία κοστολόγησης και υποβολής προσφορών (tendering)
  • Ποιοτική και ποσοτική παραλαβή εμπορευμάτων
  • Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Οικονομικού κλάδου ή Επόπτη Δημόσιας Υγείας ή Χημικού Μηχανικού
  • Γνώση διαδικασίας διαγωνισμών δημοσίου
  • Γνώση συστήματος Εθνικών προμηθειών
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα διαγωνισμών / συμβάσεων τουλάχιστον 2 έτη
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η / Υ
  • Άριστη γνώση Office
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Ικανότητες κοστολόγησης μέσω Κέντρων Κόστους
  • Ισχυρή ικανότητα αντίληψης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)
  • Ικανότητες που θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν

  • Ικανότητα διαχείρισης και εκτέλεσης συμβάσεων
  • Γνώσεις διαδικασιών εισαγωγής προϊόντων από χώρες εκτός Ε.Ε.
  • Γνώσεις Εμπορικής Διαχείρισης
  • Γνώσεις κλάδου αναλωσίμων Υλικών καθαρισμού και ευπρεπισμού
  • Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβής αναλόγως προσόντων
  • Προοπτικές εξέλιξης σε Διευθυντική θέση
  • Συνεχής εκπαίδευση και ενημέρωση πάνω στο αντικείμενο
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.