Στέλεχος για την ανάπτυξη του τμήματος διαγωνισμών του δημοσίου
ΤΖΙΒΕΛΕΚΑΣ ΑΕ
Αθήνα, GR
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία ΤΖΙΒΕΛΕΚΑΣ ΑΕ με συνεχή παρουσία 40 ετών στον κλάδο του ηλεκτρολογικού υλικού και φωτισμού ζητά να προσλάβει άμεσα στέλεχος για την ανάπτυξη του τμήματος διαγωνισμών του δημοσίου.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Αναζήτηση τεχνικών χαρακτηριστικών ηλεκτρολογικού υλικού
  • Συμμετοχή στην προετοιμασία φακέλου τεχνικής προσφοράς
  • Παρακολούθηση της διαγωνιστικής διαδικασίας για την ορθή τήρηση των συμβάσεων.
  • Απαραίτητα προσόντα

  • Γνώσεις ηλεκτρολογικού υλικού
  • Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ Ηλεκτρολόγος Μηχανολόγος θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Γνώση Αγγλικών και Η / Υ
  • Η εταιρεία προσφέρει

  • Πλήρες ωράριο εργασίας και ασφαλιστική κάλυψη
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Άμεση πρόσληψη
  • Bonus αποδοτικότητας
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.