Υπεύθυνος Πωλήσεων
D.TOUMBAS ENGINEERING
Ασπρόπυργος, Greece
πριν από 4 μέρες
source : Careernet.gr

Ζητείται για άμεση πρόσληψη υπεύθυνος πωλήσεων για βιοτεχνία κατασκευής και επισκευής μηχανολογικού εξοπλισμού διαχείρισης απορριμμάτων στον Ασπρόπυργο Αττικής .

Καθήκοντα :

  • Ανάπτυξη δικτύου νέων πελατών Δημόσιου Τομέα (Δήμοι) σε Αττική και Επαρχία και αποτελεσματική διαχείριση τους σύμφωνα με την πολιτική και τους στόχους της εταιρείας.
  • Καθημερινές επισκέψεις σε πελάτες της ευθύνης του.
  • Αύξηση πωλήσεων και επίτευξη στόχων.
  • Ανάλυση και καταγραφή του ανταγωνισμού.
  • Συνεχής επαφή και παρακολούθηση του πελάτη έως την ολοκλήρωση της πώλησης αλλά και μετά από αυτήν.
  • Παρουσίαση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρίας στους υποψήφιους πελάτες
  • Απαραίτητα Προσόντα :

  • Προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ, επιθυμητό σε ειδικότητα Μηχανικού
  • Προυπηρεσία σε πωλήσεις ειδών ή / και μηχανημάτων στο Δημόσιο Τομέα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Ικανότητα διαπραγμάτευσης και επίτευξης στόχων.
  • Δυναμική προσωπικότητα, με φιλοδοξία και εργατικότητα.
  • Επιμονή στο αποτέλεσμα.
  • Άριστη γνώση χρήσης Η / Υ.
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και παρουσίασης.
  • Δίπλωμα οδήγησης.
  • Επαγγελματική συνέπεια και εχεμύθεια. Δυνατότητα ταξιδιών εντός Ελλάδας.
  • Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως των προσόντων και της παραγωγικότητας.
  • Βonus επίτευξης στόχων.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, laptop & κινητό.
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Σοβαρές προοπτικές εξέλιξης.
  • Μόνιμη Συνεργασία σε σταθερό εργασιακό περιβάλλον.
  • Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια αναφορικά με τα βιογραφικά που θα παραληφθούν.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.