Εξωτερικός-ή Πωλητής / Πωλήτρια ζωοτροφών
Agrofeed
Ιωάννινα, Ήπειρος, GR
πριν από 1 ώρα
source : Kariera.gr

Η εταιρία Agrofeed, βιομηχανία παραγωγής συμπληρωμάτων ζωοτροφών με έδρα την Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο επέκτασης των δραστηριοτήτων της στην περιοχή της Ηπείρου αναζητά : Εξωτερικό-ή Πωλητή / Πωλήτρια ζωοτροφών.

Αρμοδιότητες :

  • Η προώθηση των προϊόντων της εταιρίας, με κύρια καθήκοντα την διαχείριση του πελατολογίου των περιοχών ευθύνης του και την ανάπτυξη των πωλήσεων της εταιρείας.
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον χώρο των πωλήσεων (επιθυμητή όχι απαραίτητη)
  • Πτυχίο Ζωοτέχνη -Κτηνίατρου (επιθυμητό)

    Εμπειρία στον χώρο των ζωοτροφών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα

    Τόπος διαμονής σε οποιαδήποτε πόλη της Ηπείρου

    Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα

    Προσανατολισμός στο στόχο και το αποτέλεσμα

    Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, πειθούς και διαπραγμάτευσης

    Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

    Γνώση Αγγλικών

    Καλή γνώση Η / Υ, χειρισμός tablet

    Δίπλωμα οδήγησης

    Δυνατότητα ταξιδίων

    Παροχές :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών - Bonus πωλήσεων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο-κινητό τηλέφωνο

    Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

    Διαρκής εκπαίδευση

    Ευκαιρίες εξέλιξης

    Αν θεωρείτε ότι όλα τα παραπάνω σας περιγράφουν και θα θέλατε να ενταχθείτε στην ομάδα μας, μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.