ΠΩΛΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
In Group
Ελλάδα
πριν από 9 μέρες

Περιγραφή Θέσης

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό Φαρμακευτικής εταιρείας πελάτη της :

Πωλητή / τρια Φαρμακείου

Έδρα : Θεσσαλονίκη

Καθήκοντα :

Ο / Η νέος / α συνεργάτης / τιδα θα είναι υπεύθυνος / η για την επίτευξη των στόχων πωλήσεων στις περιοχές ευθύνης του. Reporting, παρακολούθηση ανταγωνισμού, διατήρηση καλών σχέσεων με τα φαρμακεία.

Συμπεριλαβάνονται ταξίδια και εκτός νομού.

Απαιτούμενα Προσόντα

Προσόντα :

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 4 ετών
  • Επιθυμητή η εμπειρία και ως ιατρικός επισκέπτης
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και εξοικείωση με Η / Υ
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών, πνεύμα συνεργασίας, μεθοδικότητα και άριστη διαπραγματευτική ικανότητα
  • Δυνατότητα ταξιδιών (τουλάχιστον 25% του χρόνου)
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψηφίους)
  • Παρέχονται :

  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο plus Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Εκπαίδευση
  • Step 2
    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.