Σερβιτόροι
TROUFA
GR
πριν από 1 μέρα
source : Skywalker

Η εταιρία Troufa , πρωτοπόρα στον κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του café, αναζητά υποψηφίους για τη θέση του service στο κατάστημα Troufa Βread and Chocolate (Λ.

Θησέως 4, Δροσιά) για μονιμη εργασία πλήρούς απασχόλησης. Περιγραφή θέσης :

  • Εξυπηρέτηση πελατών (service)
  • Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων υπηρεσιών στους καταναλωτές
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας για εργασία σε χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος
  • Επαγγελματισμός και υπευθυνότητα
  • Συνέπεια και οργάνωση
  • Ικανότητα να αποδίδει σε συνθήκες πίεσης
  • Προσφέρονται :

  • Ικανοποιητικό πακετό αποδοχων
  • Πληρής ασφαλισή
  • Δυναμικό και ευχαριστό περιβάλλον εργασίας
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα