Βοηθός Λογιστηρίου
Όμιλος Θεοδώρου
Αθήνα
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Ο Όμιλος Θεοδώρου , ένας από τους 100 ισχυρότερους βιομηχανικούς ομίλους στην Ελλάδα, με ειδίκευση στις καινοτόμες τεχνολογικές λύσεις για τη βιομηχανική συσκευασία και την εφοδιαστική αλυσίδα, ζητά για άμεση πρόσληψη :

Βοηθό Λογιστηρίου (ΟΠΑ-ΠΑΠΕΙ) (Κωδ. : AA0220)

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ (ΟΠΑ-ΠΑΠΕΙ)
  • 3 - 5 έτη προυπηρεσία σε μηχανογραφημένο λογιστήριο ΑΕ
  • Καλή γνώση ΕΛΠ, Εργατικών, Φορολογικής - Ασφαλιστικής νομοθεσίας
  • Πολύ καλή γνώση MS OFFICE (Word, Excel, outlook)
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμητή γνώση του ERP της ENTERSOFT & Rremium HRM Μισθοδοσία σε επίπεδο χρήστη
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση σε δυναμικά αναπτυσσόμενο επιχειρησιακό περιβάλλον
  • Άμεση διαθεσιμότητα απαραίτητη
  • Προσφέρονται :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε έναν από τους μεγαλύτερους ελληνικούς βιομηχανικούς ομίλους
  • Άριστο περιβάλλον και συνθήκες εργασίας
  • Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικά επιλέγοντας "Αίτηση" και αναφέροντας τον κωδικό της αγγελίας.

    undefined