ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Αθήνα, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 5 μέρες
source : Kariera.gr

Η LOGO, με ηγετική παρουσία στον χώρο της κόλλας

και λοιπών συγκολλητικών & μονωτικών προϊόντων,

ζητά στέλεχος πωλήσεων

με έδρα την Αττική

για εργασία ΑΤΤΙΚΗ & ΕΠΑΡΧΙΑ (κωδ. SAL 2019)

Αρμοδιότητες

  • Οργάνωση και διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου
  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου.
  • Διασφάλιση των ποσοτικών και ποιοτικών στόχων του
  • Έρευνα αγοράς και αποτύπωση ανταγωνισμού
  • Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Ιδιαίτερα ανταγωνιστικό πακέτο Bonus
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου (επιπλέον σπουδές θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα)
  • Εμπειρία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων
  • απαραίτητη η εμπειρία πωλήσεων σε χρωματοπωλεία)

  • Όρεξη για δουλειά
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός προς την επίτευξη στόχων
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η / Υ (e-mail, excel, word)
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα