Εμπορικοί Συνεργάτες
anadeixi
Αθήνα
πριν από 5 μέρες

Περιγραφή

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στην παραγωγή και εμπορία πλαστικών προϊόντων για ποικίλες επαγγελματικές χρήσεις βαρέλια,

κιβώτια κλπ, αναζητά Εμπορικούς Συνεργάτες από την Αθήνα, για την ανάπτυξη πωλήσεων μη μισθωτή εργασία,

σχέση εργασίας με προμήθεια μέσω ΔΠΥ με περιοχή ευθύνης τον νομό Αττικής.

Το πελατολόγιο της καλύπτει το σύνολο της ελληνικής αγοράς, προσφέροντας σημαντική ποικιλία προϊόντων που καλύπτουν όλες τις ανάγκες των επαγγελματιών για αποθήκευση και διακίνηση ευπαθών προϊόντων λάδι, ελιές, τρόφιμα, χημικά, αγροτικά προϊόντα, πρώτες ύλες κλπ.

με εξαιρετικές ευκαιρίες περαιτέρω ανάπτυξης.

Η εταιρεία προσφέρει την δυνατότητα αποκλειστικής ευθύνης γεωγραφικής περιοχής και πελατολογίου τοπικός αντιπρόσωπος

και προμηθειών από την πρώτη πώληση.

Καθήκοντα Θέσης

Ο κατάλληλος υποψήφιος / εμπορικός συνεργάτης, θα έχει την αποκλειστική ευθύνη ανάπτυξης πελατολογίου και πωλήσεων των αντίστοιχων προϊόντων χωρίς την διαμεσολάβηση τρίτων, σε όλο τον τομέα ευθύνης.

Η εταιρεία θα παρέχει πλήρη υποστήριξη σε ενημερωτικό υλικό και τιμοκαταλόγους, προώθηση της εικόνας των προϊόντων μέσω των social media, after sales support και ηλεκτρονική ενημέρωση πελατολογίου, διοικητική υποστήριξη, τηλεφωνική παραγγελιοληψία, τακτικές επαγγελματικές συναντήσεις με την διοίκηση

για την χάραξη εμπορικής και τιμολογιακής στρατηγικής στον τομέα ευθύνης.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητη εμπειρία στις πωλήσεις, κατά προτίμηση γεωργικών / επαγγελματικών / πλαστικών προϊόντων Δυνατότητα μετακινήσεων στον τομέα ευθύνης κάτοχος μεταφορικού μέσου

Διάθεση για προσωπική επαγγελματική ανάπτυξη

Εργασία με Δ.Π.Υ

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.