ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ B2B
EUROTYPA
Magoula, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 10 ώρες
source : Kariera.gr

ΖΗΤΕΙΤΑΙ πωλητής Β2Β από εταιρία στον χώρο των ανυψωτικών μηχανημάτων.

Παροχές :

Η εταιρία παρέχει στον Πωλητή B2B τα παρακάτω :

  • Σταθερό μισθό
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Αυτοκίνητο
  • Κινητό & tablet
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Συνεχή εκπαίδευση & δυνατότητα εξέλιξης
  • Αρμοδιότητες :

    Ο Πωλητής B2B θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες :

  • Ανάπτυξη πελατολογίου σε επιχειρήσεις του κλάδου
  • Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου
  • Παρουσιάσεις των προϊόντων στον χώρο των πελατών
  • Εκπαιδεύσεις του προσωπικού των επιχειρήσεων-πελατών για τη σωστή χρήση των προϊόντων
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και ικανοποίησή τους
  • Έλεγχος ροής παραγγελιών
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων
  • Ανάλυση και παρακολούθηση αγοράς και ανταγωνισμού
  • Τηλέφωνο επικοινωνίας 8.00-17.00 : 2105900100

    Προσόντα :

    Ο κατάλληλος υποψήφιος για τη θέση του Πωλητή B2B θα διαθέτει :

  • Προϋπηρεσία σε εξωτερικές πωλήσεις προϊόντων ή υπηρεσιών
  • Οργανωτικές δεξιότητες, συνέπεια και ευελιξία
  • Επικοινωνιακό και εξωστρεφή χαρακτήρα
  • Εστίαση στην επίτευξη στόχων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα