Κτηνίατρος
ΜΙΛΙΟΡΑ ΦΑΡΜ ΑΕ
Πάτρα
πριν από 1 μέρα
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Ζητείται Κτηνίατρος από τη ΜΙΛΙΟΡΑ ΦΑΡΜ Α.Ε

Η ΜΙΛΙΟΡΑ ΦΑΡΜ ΑΕ λειτουργεί μια σύγχρονη προβατοτροφική μονάδα 2.300 αρμεγομένων προβάτων στο Καγκάδι Αχαΐας. Για την καθημερινή λειτουργία της αναζητά κτηνίατρο πλήρους απασχόλησης. Κύρια καθήκοντα :

  • η παρακολούθηση της υγιεινής των ζώων
  • η εκτέλεση προγράμματος εμβολιασμών
  • η οργάνωση της αναπαραγωγικής διαδικασίας
  • η επίβλεψη της εκτροφής και σωστή εκτέλεση διαδικασιών : σιτηρεσίου , συζεύξεων, αρμεκτικού συγκροτήματος, αναθρεπτηρίου αρνιών.
  • θα είναι βασικό μέλος της ομάδας σπερματέγχυσης και γενετικής επιλογής
  • Επιθυμητά προσόντα :

  • διάθεση για επαγγελματική και επιστημονική εξέλιξη
  • η εμπειρία είναι επιθυμητή όχι απαραίτητη
  • πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • πολύ καλή γνώση Η / Υ
  • Αποστολή βιογραφικών με email, επιλέγοντας Αίτηση . ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ -ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ 2693771007 6934545857 undefined

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα