Εκπρόσωπος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών 8ωρης απασχόλησης
DIGICALL A.E
ΑΘΗΝΑ
πριν από 6 μέρες
source : Jobseeker

Η Digicall AE , ένα από τα ταχέως αναπτυσσόμενα CONTACT CENTER με έδρα στους Αμπελόκηπους Αττικής, για λογαριασμό του ομίλου VODAFONE επιθυμεί να εντάξει άμεσα στο δυναμικό της :

Εισερχόμενες κλήσεις)

Κωδικός Αγγελίας : CCseV2

O / Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται για λογαριασμό του Ομίλου Vodafone ή συνεργαζόμενης με αυτή εταιρίας σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες Θέσης :

  • Τηλεφωνική υποστήριξη ιδιωτών ή εταιρικών πελατών για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρίας
  • Επίλυση προβλημάτων και ικανοποίηση αιτημάτων των πελατών
  • Επίλυση παραπόνων σε πρώτο χρόνο
  • Διατήρηση υψηλού επιπέδου επαγγελματισμού και ευγένειας με τους πελάτες σε κάθε περίπτωση
  • Αποτελεσματική και έγκαιρη ενημέρωση της βάσης δεδομένων (CRM) έπειτα από κάθε κλήση
  • Συνεργασία με την διοικητική ομάδα με σκοπό την ενημέρωση πάνω σε νέα προϊόντα και την αλλαγή εταιρικών πολιτικών
  • Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Ι.Ε.Κ. ή απόφοιτος λυκείου
  • Άνεση στην προφορική και γραπτή επικοινωνία στην ελληνική και αγγλική γλώσσα
  • Εξοικείωση με τη χρήση Η / Υ σε περιβάλλον Windows (MS Office)
  • Ικανότητα ομαδικής εργασίας
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο βαρδιών Δευτέρα Κυριακή 7 : 30 23 : 30
  • Επιθυμητά Προσόντα :

  • Εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση
  • Εμπειρία σε πάροχο τηλεφωνίας
  • Γνώση Oracle Siebel
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Συμμετοχή σε πρόγραμμα προμηθειών
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Προωθήστε το βιογραφικό σας αναγράφοντας τον κωδικό της αγγελίας ( CCseV2 )

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.