Σύμβουλος Πωλήσεων
Βελμάρ
Αθήνα, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 6 μέρες
source : Kariera.gr

Η Βελμάρ, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες λιανικής στην Ελλάδα και επίσημος διανομέας και επισκευαστής αυτοκινήτων 15 μαρκών, αναζητά Σύμβουλο Πωλήσεων.

Αρμοδιότητες

  • Προσφέρει εξυπηρέτηση υψηλού επιπέδου στους πελάτες της Εταιρείας
  • Διερευνά και επιδεικνύει ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τις ανάγκες του πελάτη
  • Γνωρίζει και επικοινωνεί αποτελεσματικά τα συγκριτικά πλεονεκτήματα των brands της Εταιρείας
  • Προετοιμάζει και διαπραγματεύεται προσφορές προσαρμοσμένες στις ανάγκες του πελάτη
  • Κτίζει μακροχρόνιες σχέσεις εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Συμμετέχει σε δραστηριότητες προώθησης (marketing events, trade shows)
  • Αναφέρεται στον Διευθυντή του υποκαταστήματος
  • Απαραίτητα Προσόντα

  • Ισχυρές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στις πωλήσεις
  • Οργανωτική ικανότητα
  • Καλή γνώση χειρισμού PC
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας καινούργιων ή μεταχειρισμένων αυτοκινήτων επιθυμητή
  • Επιθυμητή η κατοχή πτυχίου
  • Η Εταιρεία προσφέρει

  • Μισθό και bonus
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Εκπαίδευση και ανάπτυξη σε μια δυναμική εταιρεία
  • Η αποστολή βιογραφικού να γίνεται στο παρακάτω e - mail hr . career hertz . gr . Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να καλέσετε στο 210 6264295

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα