Front-End Developer
Media4U
Athens, Greece
πριν από 2 μέρες
source : Just Join IT

Adobe Photoshop (nice to have)

Git (nice to have)

Vue.js (nice to have)

CSS preprocessors (regular)

HTML5 (regular)

JavaScript (advanced)

Opis stanowiska :

Jako Front-End Developer dołączysz do kilkudziesięciu specjalistów IT zatrudnionych w Media4U. Pracujemy w ramach mniejszych zespołów dowodzonych przez doświadczonych team leaderów.

Różnorodność problemów, z którymi się zetkniesz nie pozwoli Ci się nudzić, a elastyczne podejście do godzin pracy umożliwi łatwiejsze pogodzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi.

Czym będziesz się zajmować?

  • wytwarzaniem i rozwojem aplikacji internetowych (rozbudowane platformy e-commerce),
  • zapewnieniem wsparcia jako specjalista IT w zespole projektowym,
  • zwiększaniem wiedzy prowadzącej do realizowania wyznaczonych celów.
  • Czego oczekujemy?

  • bardzo dobrej znajomości HTML5 i CSS3,
  • dobrej znajomości JavaScript,
  • umiejętności pisania czytelnego, optymalnego kodu i dzielenia warstwy front na niezależne komponenty,
  • praktycznej znajomości jednej z metodologii OOCSS (np. BEM), preprocesorów CSS (np. SASS), task-runnerów (np. Gulp) i systemu szablonów TWIG,
  • praktycznej znajomości problematyki RWD i wytwarzania rozwiązań cross-browser i cross-platform (m.in. urządzenia mobilne),
  • znajomości co najmniej jednego z wiodących frontowych frameworków JS (preferowany Vue.js) i CSS (preferowany Bootstrap),
  • podstawowej znajomości programów graficznych pozwalającej na pracę z projektami graficznymi (w szczególności Adobe PhotoShop),
  • kreatywności, samodzielności w rozwiązywaniu zadań,
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole.
  • Co zyskasz, dołączając do naszego zespołu?

  • stabilne zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),
  • pracę w systemie hybrydowym (1-2 dni w tygodniu pracujemy w biurze), ale jeśli jesteś spoza regionu łódzkiego oferujemy pracę 100% zdalną,
  • pakiet sportowy Medicover Sport,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed,
  • system kafeteryjny MyBenefit,
  • dostęp do wybranych przez Ciebie szkoleń Udemy,
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.
  • Mile widziani kandydaci z Ukrainy / Ласкаво просимо кандидатів з України.

    Jeśli znasz choć trochę język polski lub komunikujesz się w języku angielskim, zapraszamy do zespołu. /

    Якщо Ви хоч трішки знаєте польску мову чи спілкуєтесь англійською, запрошуємо до нашої команди.

    Αναφορά αυτής της εργασίας