ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
MACOFIN HELLAS A.E.
Αθήνα, GR
πριν από 1 μέρα
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

MACOFIN HELLAS A . E .

μια δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση που παρέχει υπηρεσίες

στο χώρο του Asset Management και του Ξενοδοχειακού κλάδου αναζητά :

Ηλεκτρολόγο για μόνιμη εργασία στην Αθήνα

Συγκεκριμένα :

Κύρια καθήκοντα

  • Εκτέλεση προγράμματος προληπτικού ελέγχου, παρακολούθηση και συντήρηση των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων και δικτύων της Επιχείρησης
  • Συντήρηση εσωτερικών ηλεκτρικών εγκαταστάσεων ισχυρών και ασθενών ρευμάτων, έλεγχος ηλεκτρικών παροχών διαφόρων τύπων, σύνδεση και αποσύνδεση συσκευών
  • Άμεση επέμβαση σε καθημερινές δυσλειτουργίες / βλάβες ηλεκτρονικών εγκαταστάσεων και άμεση και ασφαλής επιδιόρθωση
  • Έλεγχος απόδοσης χρησιμοποιούμενων υλικών και ανταλλακτικών
  • Προτάσεις για διορθωτικές ενέργειες σε συνεργασία με τον Προϊστάμενό του
  • Εισηγήσεις τρόπου εκσυγχρονισμού των ηλεκτρολογικών-ηλεκτρονικών εγκαταστάσεων
  • Συμμετοχή στην επιλογή ηλεκτρολογικών ηλεκτρονικών υλικών και ανταλλακτικών σε συνεργασία με τον Προϊστάμενό του
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας καθώς και των πολιτικών και διαδικασιών της Εταιρείας
  • Σωστή και επιμελής φύλαξη και συντήρηση των εργαλείων καθώς και όλων των ηλεκτρολογικών - ηλεκτρονικών εγκαταστάσεων
  • Εκτέλεση άλλων εργασιών (Project) σε συνεργασία με τον Προϊστάμενό του (ειδικές αναθέσεις)
  • Προσόντα - Ιδιότητες

  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε θέση ηλεκτρολόγου συντήρησης
  • Υπευθυνότητα, οργάνωση και προγραμματισμός εργασιών
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών, διαχείριση προβλημάτων και άμεση εξεύρεση εφικτών λύσεων
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευελιξία και ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα πατώντας "Αίτηση" μέχρι την Παρασκευή 19 Ιουνίου 2020.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.