Πωλητές/ τριες B2B
ελληνική Ζυθοποιία
Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Είμαστε μια περήφανη ελληνική Ζυθοποιία, με όραμα να προσφέρουμε με πάθος και μεράκι την καλύτερη ελληνική μπύρα σε όλο τον κόσμο.

Αυτήν την περίοδο αναζητάμε νέα μέλη στην ομάδα μας, στην Περιοχή της Κεντρικής Μακεδονίας.

Πωλητές / τριες B 2 B

Κύριες Αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση υφιστάμενων & Νέων πελατών ( Χονδρεμπόριο Τελικά Σημεία στο κανάλι της Εστίασης) ή Διαχείριση υφιστάμενων πελατών ( Super Markets ).
  • Εφαρμογή του στρατηγικού σχεδίου πωλήσεων που διευρύνει την πελατειακή βάση και διασφαλίζει την ισχυρή παρουσία της εταιρείας.
  • Υλοποίηση της καθορισμένης στρατηγικής πωλήσεων της εταιρείας για την επίτευξη των στόχων.
  • Τήρηση των κανόνων και διαδικασιών πωλήσεων.
  • Απαραίτητα Προσόντα :

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία 2-5 έτη σε αντίστοιχη θέση στο κανάλι Χονδρεμπορίου - Εστίασης, ή στο κανάλι των Super Markets, ιδανικά στον χώρο των ποτών.
  • Επιθυμητό πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. / Ι.Ε.Κ. ιδανικά σε εξυπηρέτηση πελατών, πωλήσεις, μάρκετινγκ, οικονομικά.
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης.
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών.
  • Πολύ καλή γνώση υπολογιστών.
  • Επιθυμητή γνώση συστημάτων ERP.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψήφιους.
  • Ικανότητες και Δεξιότητες :

  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και επαγγελματισμός.
  • Εμπορική αντίληψη, άριστες διαπραγματευτικές ικανότητες και άνεση στην επικοινωνία.
  • Ικανότητα Ανάλυσης στοιχείων, ανάληψης πρωτοβουλιών και λήψης αποφάσεων.
  • Ομαδικότητα και συνεργασία.
  • Αφοσίωση στις διαδικασίες της εταιρίας και στις απαιτήσεις της θέσης.
  • Τήρηση των χρονοδιαγραμμάτων & προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Παροχές :

    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας με δυνατότητες εξέλιξης.

    Αποστολή βιογραφικών κάνοντας Αίτηση με ένδειξη Πωλητής B 2 B Κεντρική Μακεδονία.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.