Λαντζιέρηδες - Γερακινή Χαλκιδικής
IN GLOBE LTD
Νομός Χαλκιδικής
πριν από 10 μέρες
source : Skywalker

Η Inglobe για λογαριασμό ξενοδοχείου 5 αστέρων στη Γερακινή Χαλκιδικής

ζητά υποψηφίους για την κάλυψη τηςθέσης

Λάντζα / Γενικών Καθηκόντων / Κουζίνα

Περιγραφή εργασίας :

Σκοπός :

  • Επίβλεψη καθαριότητας όλων των χώρων, διατήρηση καθαριότητας κουζίνας
  • Να διατηρεί συνεχή συμμετοχή
  • Περίοδος εργασίας : Από 1η Μαϊου

    Τύπος απασχόλησης : Πλήρης (8ωρο ημερησίως / 6 ημέρες την εβδομάδα)

    Καθήκοντα :

  • Να ελέγχει καθημερινά ότι όλοι οι χώροι είναι καθαροί.
  • Να επικοινωνεί με το τμήμα για τις απαραίτητες εργασίες που γίνονται.
  • Να εξασφαλίζει ότι τα βοηθήματα και τα υλικά για τον καθορισμένο τρόπο καθαρισμού χρησιμοποιούνται για τις κατάλληλες εργασίες και ότι κατευθύνονται και χρησιμοποιούνται οι σωστές ποσότητες.
  • Να βοηθά στην απογραφή.
  • Να εξασφαλίζει την ομαλή παράδοση στο προσωπικό της επόμενης βάρδιας.
  • Να γνωρίζει διαδικασίες προφύλαξης πυρκαγιάς και ασφάλειας.
  • Να ακολουθεί τις πολιτικές και τις διαδικασίες του ξενοδοχείου.
  • Να αναλαμβάνει οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα ορίζονται από την προϊσταμένη.
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Ηλικία έως 45 ετών
  • Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά
  • Εργασιακή εμπειρία ενός (1) έτους τουλάχιστον σε ανάλογη θέση
  • Παροχές :

  • Μισθός : ικανοποιητικός
  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Ασφάλιση
  • Επιδόματα
  • Plan the future of your business with us! You are just a click away!

    Σχεδιάστε το μέλλον της επιχείρησής σας μαζί μας! Είστε απλά ένα κλικ μακριά!

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.