Θερμαστής Λεβητοστασίου
DODONI SA
Ιωάννινα, Greece
πριν από 1 μέρα
source : Careernet.gr

Η γαλακτοβιομηχανία αναζητά Θερμαστή Λεβητοστασίου για την εγκατάστασή της στα Ιωάννινα .

Περιγραφή θέσης

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα εποπτεύει την εύρυθμη λειτουργία του μηχανολογικού εξοπλισμού παραγωγής και διανομής θερμικής ενέργειας του λεβητοστασίου, όπως επίσης και του μηχανολογικού εξοπλισμού παραγωγής και επεξεργασίας πεπιεσμένου αέρα.

Θα είναι υπεύθυνος ακόμα για την προληπτική και επεμβατική συντήρηση του μηχανολογικού εξοπλισμού των παραπάνω συστημάτων.

Προσόντα / Προφίλ υποψηφίων

  • Άδεια Αρχιθερμαστή ή Θερμαστή ή βοηθού Θερμαστή ή Αρχιτεχνίτη ή Εργοδηγού Μηχανικού 4ης ειδικότητας ή πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού Τ.Ε.Ι.
  • Γνώσεις συστημάτων παραγωγής θερμικής ενέργειας(λέβητες, καυστήρες, εναλλάκτες θερμότητας κλπ.) και γνώσεις συστημάτων παραγωγής και επεξεργασίας πεπιεσμένου αέρα(αεροσυμπιεστές, αφυγραντήρες, κλπ.)
  • Εργασιακή εμπειρία στη συντήρηση μηχανολογικού εξοπλισμού και τουλάχιστον 1 έτος συναφή εμπειρία στη λειτουργία και συντήρηση μηχανολογικού εξοπλισμού λεβητοστασίου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες
  • Επιθυμητή η γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Αίσθημα ευθύνης, συνέπειας, ακεραιότητας και πνεύμα ομαδικότητας, συνεργασίας
  • Παρακαλούμε να αποστείλετε άμεσα το βιογραφικό σας σημείωμα, μέσω e mail, στη διεύθυνση hr dodoni.eu, μέσω φαξ στον αριθμό 26510 89707, ή στη διεύθυνση : Ταγματάρχη Κωστάκη 1, Ελεούσα Ιωαννίνων, ΤΚ 45500

    Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

    Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

    Σύμφωνα με το άρθρο 8 της Πολιτική Ιδιωτικότητας της ΔΩΔΩΝΗ ΑΕ : Διατηρούμε τα βιογραφικά για αναζήτηση εργασίας που λαμβάνουμε εκ μέρους σας, είτε έντυπα είτε ηλεκτρονικά, τουλάχιστον μέχρι την ολοκλήρωση της διαδικασίας πρόσληψης και για δυο χρόνια μετά την εκ μέρους μας παραλαβή τους προς ενδεχόμενη μελλοντική πρόσληψη.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα