.NET Developer
Britenet
Szyperska 14, Poznań
πριν από 3 μέρες
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Projekt realizowany dla jednego z największych polskich banków. W ramach zespołu rozwijana jest platforma generująca oferty sprzedażowe w trybie on-line, wspierająca procesy sprzedaży dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Kluczowe zadania

  • Tworzenie, rozwój oraz testowanie zaawansowanych aplikacji przy użyciu technologii .NET
  • Wdrażanie budowanych aplikacji
  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, jak również wprowadzanie ulepszeń i usprawnień
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu lepszego zrozumienia problemu
  • Nasze oczekiwania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe i praktyczna znajomość technologii .Net Core, .Net Framework, T-SQL
  • Wykształcenie wyższe, kierunek informatyczny lub pokrewny
  • Umiejętność pracy z narzędziami : Visual Studio 2019, SQL Management Studio
  • Znajomość technologii integracyjnych (WebAPI, WCF, Web Services)
  • Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych
  • Znajomość relacyjnych bazy danych i języka SQL, w szczególności baz danych MS SQL
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • Umiejętność szybkiego pozyskiwania i przyswajania wiedzy oraz analizowania działań skomplikowanych systemów informatycznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacja techniczną
  • Mile widziane

  • Znajomość JavaScript
  • Wiedza na temat technologii chmurowych
  • Czego wymagamy?

    3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Mile widziane :
  • NET Core
  • T-SQL
  • Visual Studio
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 9200-13500 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Brak
  • Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Kim jesteśmy?

    Profesjonalizm idzie u nas w parze z dobrą atmosferą pracy. Działamy od 2006 roku, zatrudniamy obecnie ponad 900 specjalistów IT, a nasz zespół stale rośnie.

    Mamy oddziały w pięciu miastach : Warszawie, Lublinie, Poznaniu, Kielcach i Białymstoku. Pięciokrotnie zdobyliśmy tytuł Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT przeprowadzanych przez Computerworld we współpracy z Kantar TNS.

    Tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu. Skutecznie prowadzimy naszych Klientów przez cały proces projektowy od analizy, przez testy, development, implementację, aż po wsparcie i utrzymanie systemów.

    Αναφορά αυτής της εργασίας

    Υποβάλετε αίτηση