Σύμβουλος Πωλήσεων
οινοποιία ΜΠΟΥΤΑΡΗ
Ιωάννινα, Ήπειρος, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Η οινοποιία ΜΠΟΥΤΑΡΗ ζητά να καλύψει άμεσα τις παρακάτω θέσεις με έδρα τα Ιωάννινα

Κύρια Καθήκοντα :

  • Προσήλωση στην επίτευξη των ποιοτικών και ποσοτικών στόχων στον τομέα ευθύνης του / της
  • Αύξηση των πωλήσεων του πελατολογίου του τομέα του / της σε όλα τα κανάλια (Χονδρεμπόριο, Κάβες, Μικρή Λιανική, Εστίαση)
  • Ευθύνη για τις εισπράξεις του τομέα του / της σύμφωνα με την πιστωτική πολιτική της εταιρίας
  • Ανάπτυξη διανομής σε όλα τα κανάλια
  • Εκπροσώπηση της εταιρίας σε προωθητικές ενέργειες, εκδηλώσεις, εκθέσεις
  • Εισήγηση ενεργειών για την αύξηση των πωλήσεων στις περιοχές ευθύνης του / της
  • Απαραίτητα Προσόντα :

  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Εργατικότητα, επαγγελματισμός και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Εξαιρετική ικανότητα επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης
  • Ευελιξία, προσαρμοστικότητα, αντοχή
  • Πολύ καλή προσωπική οργάνωση & σωστή διαχείριση του χρόνου του / της
  • Δυνατότητα συχνών ταξιδιών στην Ηπειρωτική Ελλάδα και σε νησιά
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση πωλήσεων (ιδανικά κρασιού, ποτών, μπύρας)
  • Καλή γνώση χειρισμού Η / Υ (MS office) & επαφή με τα Social Media (επιθυμητή)
  • Ερασιτεχνική άδεια οδήγησης
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (min. επίπεδο Lower)
  • Πτυχίο ΑΕΙ (ιδανικά)
  • Τίτλος σεμιναρίων κρασιού από αναγνωρισμένη σχολή κρασιού και / ή τίτλος σεμιναρίων πωλήσεων (λειτουργούν ως πλεονέκτημα)
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και bonus.
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής νοσοκομειακής κάλυψης και εκπτώσεις προσωπικού.
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • Συνεχή εκπαίδευση.
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης.
  • Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούμε να στείλουν άμεσα το βιογραφικό τους σημείωμα αναγράφοντας στο θέμα Σύμβουλος Πωλήσεων Βόρειας Ζώνης

    Όλες οι υποψηφιότητες θα αντιμετωπισθούν με εχεμύθεια και επαγγελματισμό

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.