ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΑΠΟΘΗΚΗΣ
ΑΦΟΙ ΡΟΗ ΑΕ
Αθήνα
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

H ΑΦΟΙ ΡΟΗ ΑΕ, αναζητά για άμεση πρόσληψη

Η εταιρεία ΑΦΟΙ ΡΟΗ ΑΕ , βιομηχανία χάρτινης συσκευασίας για μαζική εστίαση (HoReCa) με σημαντική παρουσία στην ελληνική αγορά και το εξωτερικό , με έδρα την Μαγούλα Αττικής , ζητεί για άμεση πρόσληψη υπεύθυνο αποθήκης.

Αρμοδιότητες :

  • Παραλαβές- αποστολές
  • Ορθή τήρηση αποθεμάτων
  • Έκδοση παραστατικών πωλήσεων-διακίνησης-παραλαβών
  • Απογραφές
  • Χωροθέτηση και τήρηση διαδικασιών fifo
  • Προσόντα Υποψηφίου :

  • Προϋπηρεσία σε διαχείριση αποθήκης
  • Χρήση ERP συστήματος
  • Γνώση υπολογιστών (MS OFFICE-MAIL)
  • Διάθεση για εργασία , ικανότητα συντονισμού εργασιών & προσωπικής διαχείρισης χρόνου
  • Συστάσεις θα εκτιμηθούν
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • On the job training
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Πακέτο ιδιωτικής ασφάλισης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Προοπτικές μόνιμης εξέλιξης σε ιδιαίτερα αναπτυσσόμενο επαγγελματικό χώρο
  • Πληροφορίες για την εταιρεία μας και τις δραστηριότητές της μπορείτε να βρείτε στο

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.