ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ
Smart Recruiting
ΠΑΤΡΑ
πριν από 1 λεπτό
source : Jobseeker

Εταιρεία Συμβούλων Marketing, επιθυμεί να προσλάβει Εξωτερικούς Πωλητές ώστε να στελεχώσει το τμήμα πωλήσεων καινοτόμων υπηρεσιών.

Καθήκοντα : Διατήρηση και δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης με τους ήδη υπάρχοντες και δυνητικούς πελάτεςΑνάπτυξη νέου πελατολογίου και αποτελεσματική διαχείριση του υπάρχοντοςΠροώθηση και πώληση καινοτόμων υπηρεσιώνΕργασία πενθήμερη (Δευτέρα Παρασκευή) με ευέλικτο ωράριο πλήρους ή μερικής απασχόληση ή εξωτερικής συνεργασίας Απαραίτητα Προσόντα : Κάτοχος πτυχίουΚάτοχος μεταφορικού μέσουΠολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και mobile (mail, office)Ακεραιότητα χαρακτήρα, εντιμότητα και δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνηςΕργατικότητα, συνέπεια και προσήλωση στο αποτέλεσμαΕυχέρεια στην επικοινωνίαΙκανότητα οργάνωσης και διαχείρισης του χρόνουΙκανότητα συνεργασίας και ομαδικότητα Επιθυμητά Προσόντα : Προϋπηρεσία σε τμήμα πωλήσεων (B2B)Καλή γνώση αγγλικώνΕκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσειςΣυστάσεις επιθυμητές Η επιχείρηση προσφέρει : Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο εργασιακό περιβάλλονΑνταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (αναλόγως προσόντων και τύπου απασχόλησης) + bonus χωρίς οροφήΕυκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης Εφόσον σαν ενδιαφέρει η θέση εργασίας και πληρείτε τα απαραίτητα προσόντα, παρακαλούμε στείλτε πλήρες βιογραφικό σας σημείωμα στο email : με θέμα email : Εξωτερικός Πωλητής

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Εφαρμογή