Junior React Developer
Rite NRG
Athens, Greece
πριν από 3 ώρες
source : Just Join IT

React (regular)

Do naszej świetnej ekipy w Rite NRG poszukujemy nowej osoby, która będzie współpracować z zespołem naszych doświadczonych Developerów jako React Frontend Developer.

Czym się w Rite NRG zajmujemy? Jesteśmy szwedzko-polską firmą, założoną przez doświadczonych managerów, dostarczającą wartościowe rozwiązania softwarowe naszym klientom.

Budujemy dla nich zwinne zespoły programistów i oferujemy portfolio usług outsourcingowych nowej generacji (Enterprise Software Development, Cloud, Digital Journey, Design, Support and Maintenance).

Projekt : W ramach pracy dla tego Klienta będziesz wdrażać rozwiązanie, które pozwoli użytkownikowi aplikacji na otrzymanie informacji, czy produkt który kupuje jest oryginalny.

Twój zakres obowiązków :

  • Codzienny kontakt z klientem zagranicznym (Klient Szwedzki),
  • Projektowanie, rozwijanie aplikacji webowych i frontendu w języku JavaScript i TypeScript,
  • Realizacja wymagań biznesowych dostarczonych przez Klienta.
  • Nasze wymagania

  • Masz ok. 2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji w JavaScript i / lub TypeScript,
  • Dobrze znasz wzorce projektowe,
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (poziom min. B2).
  • Co oferujemy w zamian?

  • Partnerstwo i transparentność - już na etapie rekrutacji traktujemy Cię jak naszego partnera, więc dokładnie wiesz, co będzie się działo podczas rozmów, jak również zaraz po Twoim dołączeniu do organizacji,
  • Umowę o pracę / kontrakt B2B + opcjonalnie dorzucamy też 20 days off*
  • Dużo pozytywnej energii - działamy razem, rozkminiamy i projektujemy nawet najbardziej niekonwencjonalne rozwiązania, a przy tym dobrze się bawimy,
  • Pracę nad nowymi pomysłami ramię w ramię z założycielami firmy ,
  • Wsparcie w rozwoju osobistym - u nas nie ma listy punktów i szablonowych zadań do odhaczenia. Stawiamy na podejście pragmatyczne, opierające się na wymianie doświadczeń i mentoringu.
  • Lubimy prosić o rady najlepszych w branży : )

  • Płaską strukturę organizacyjną ,
  • Możliwość pracy zdalnej - bez limitów; biuro we Wrocławiu przy ul. Wielkiej 67 - masz ochotę wpaść na kawę i ciacho? - zapraszamy!
  • Workation na Teneryfie - mamy swoją letnią bazę w Puerto de la Cruz : ) - możesz śmiało zabrać rodzinkę i polecieć na urlop!
  • Oczywiście standardowy pakiet benefitów jak wszędzie - czyli prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenia na życie i Multisport.
  • Αναφορά αυτής της εργασίας