Υπάλληλος καφεκοπτείου Μερικής Απασχόλησης Καταστήματος Λιανικής
Καφεκοπτεία Λουμίδη
Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 5 μέρες
source : Kariera.gr

Τα Καφεκοπτεία Λουμίδη μια Ελληνική Οικογενειακή Επιχείρηση από το 1920 με βαθιά τεχνογνωσία στα προϊόντα καφέ και πολύχρονη εμπειρία στην ελληνική αγορά του καφέ,

Αναζητούν

Υπάλληλο Μερικής Απασχόλησης Καταστήματος Λιανικής

Ο ρόλος είναι η εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος και η εξυπηρέτηση των πελατών λιανικής εντός της σάλας.

Αρμοδιότητες :

  • Συνεχή τροφοδότηση καταστήματος για την αδιάκοπη λειτουργία του
  • Τήρηση Ημερομηνιών Λήξης και Ανακύκλωση ευπαθών προϊόντων
  • Τήρηση προτύπων καθαριότητας και υγιεινής
  • Εξυπηρέτηση των πελατών εντός της σάλας του καταστήματος
  • Προτάσεις για τη Βελτίωση της λειτουργίας του καταστήματος
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων για την συμπλήρωση εβδομαδιαίων παραγγελιών ανατροφοδότησης καταστήματος
  • Παραλαβή και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Προτάσεις για τη Βελτίωση της λειτουργίας της αποθήκης και του καταστήματος
  • Προσόντα

  • Εμπειρία σε κατάστημα τροφίμων θα συνεκτιμηθεί
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Η Εταιρεία προσφέρει :

  • Αποδοχές βάσει προσόντων και εμπειρίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα