ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ - ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
In Group
Ελλάδα
πριν από 14 μέρες

Περιγραφή Θέσης

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για πολυεθνική εταιρεία πελάτη της :

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ (ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΕΟΡΤΩΝ

Σε κατάστημα καλλυντικών

Περιοχή : Αεροδρόμιο

HR 001499)

Απαιτούμενα Προσόντα

Προσόντα :

  • Απαραίτητη εμπειρία στο χώρο του καλλυντικού 6μήνες και άνω
  • Πωλησιακές ικανότητες
  • Πελατοκεντρική φιλοσοφία, άνεση στην επικοινωνία, σωστή αντιπροσώπευση των brands στο κατάστημα καλλυντικών
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες (06 : 30-14 : 30 & 14 : 30-22 : 30)
  • Παρέχονται :

  • Έξοδα μετακίνησης από και προς το αεροδρόμιο
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Ασφάλιση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και σταθερής συνεργασίας
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.