Πρακτική Άσκηση στο Τμήμα Διαχείρισης Πελατών
GEP
Μαρούσι, Greece
πριν από 1 μέρα
source : Careernet.gr

Η , η μεγαλύτερη εταιρεία στον χώρο της παροχής υπηρεσιών Health & Safety, ζητά άτομο για πρακτική άσκηση στο Τμήμα Διαχείρισης Πελατών της Εταιρίας, με έδρα το Μαρούσι .

Περιγραφή Θέσης

  • Καταχώρηση δεδομένων στο πληροφοριακό σύστημα της εταιρείας
  • Συντονισμός της επικοινωνίας μεταξύ πελατών και συνεργατών
  • Διαχείριση κλήσεων συνεργατών / πελατών
  • Απαιτούμενα προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Η / Υ
  • Γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλές οργανωτικές δεξιότητες
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • 100€ / μήνα απασχόλησης διατακτικές τροφής σε συμβεβλημένα super markets
  • 30€ / μήνα απασχόλησης για την κάλυψη της μηνιαίας κάρτας στα ΜΜΜ
  • Κάρτα προνομίων της GEP, με σημαντικές παροχές υγείας
  • Στοιχεία Επικοινωνίας.

    Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

    T ηλ : 211-1882812