Υπάλληλος Μισθοδοσίας
HELLENIC BAKERY
Κορινθίων
πριν από 4 μέρες
source : Skywalker

Η εταιρία ΠΙΕΤΡΗΣ Εστίαση Α.Ε. αναζητά

Υπάλληλο Μισθοδοσίας

Ο / Η κατάλληλος-η υποψήφιος-α θα αναφέρεται στον προϊστάμενο του τμήματος μισθοδοσίας.

Θα έχει ως κύριες αρμοδιότητες τα κάτωθι :

  • Προετοιμασία και ενημέρωση των στοιχείων μισθοδοσίας
  • Έκδοση μισθοδοσίας
  • Διαχείριση συστήματος ωρομέτρησης / βαρδιών
  • Παρακολούθηση και εφαρμογή της εργατικής / ασφαλιστικής νομοθεσίας
  • Εμπειρία διαχείρισης ηλεκτρονικής εφαρμογής ΥΕΚΑ (συστήματος Εργάνη )
  • Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες :

  • Απόφοιτος ΤΕΙ ή ΑΕΙ στα Οικονομικά, στη Λογιστική ή στη Διοίκηση Επιχειρήσεων
  • Επιθυμητή η εμπειρία στη διαχείριση μισθοδοσίας
  • Καλή γνώση εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Οργανωτικές ικανότητες, προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η / Υ, Advanced Excel
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Προσφέρονται συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης σε έναν δυναμικό χώρο που αναπτύσσεται συνεχώς.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα