Architekt Rozwiązań
Eagle Recruitment
Athens, Greece
πριν από 4 μέρες
source : Just Join IT

UML (nice to have)

analiza systemowa (regular)

Analiza Biznesowa (regular)

Architecture (regular)

Dla naszego klienta, lidera w branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Architekta Rozwiązań.

Opis stanowiska :

  • Weryfikacja produktów analizy biznesowej pod kątem spełnienia wymagań jakościowych, kompletności i technicznej wykonalności,
  • Tworzenie rozwiązań technicznych (architektura logiczna) na podstawie produktów analizy biznesowej,
  • Weryfikacja zgodności architektury rozwiązania z produktami analizy systemowej,
  • Utrzymanie repozytorium architektonicznego (w ramach zadań projektowych).
  • Wymagania :

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze analiz systemowych lub architektury rozwiązań,
  • Biegłość w odbiorze i opracowaniu produktów analizy biznesowej,
  • Znajomość standardów integracji systemów,
  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i dokładność,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziane :

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej.
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i kompetencjami,
  • Możliwość pracy częściowo zdalnie,
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,
  • Zdobywanie wiedzy oraz cenne doświadczenie,
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze).
  • Αναφορά αυτής της εργασίας