Μηχανολόγος Μηχανικός
Λιπάσματα Καβάλας ΛΤΔ
Καβάλα
πριν από 18 ώρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η Λιπάσματα Καβάλας ΛΤΔ ζητά να προσλάβει στο εργοστάσιο παραγωγής λιπασμάτων που διατηρεί στη Νέα Καρβάλη στο νομό Καβάλας

Διπλωματούχο Μηχανολόγο Μηχανικό Πολυτεχνικής Σχολής

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού 5ετούς φοίτησης ελληνικού ή ισότιμου πανεπιστημίου της αλλοδαπής, μέλος ΤΕΕ
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες
  • Εμπειρία 1-3 έτη στη λειτουργία και συντήρηση μηχανολογικού εξοπλισμού βιομηχανίας θα εκτιμηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (τεχνική ορολογία) και Η / Υ (MS Office)
  • Ικανότητα επίλυσης τεχνικών προβλημάτων και ορθής διαχείρισης χρόνου
  • Ικανότητα οργάνωσης, μεθοδικότητα, αναλυτική σκέψη και ομαδικότητα
  • Προσαρμοστικότητα, ευελιξία, ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες και δυνατότητα εργασίας σε απαιτητικό περιβάλλον
  • Πρόσθετα επιθυμητά προσόντα :

  • Μεταπτυχιακοί τίτλοι, κατά προτίμηση σε σχετικό με την απασχόληση αντικείμενο, θα ληφθούν υπόψη