ΠΩΛΗΤΗΣ για τον νομό Χανίων/ Ρεθύμνου
ΛΥΔΑ Α.Ε.
Χανιά, Κρήτη, GR
πριν από 5 μέρες
source : Kariera.gr

Πολυεθνική Εμπορική Εταιρία με δραστηριότητα στο χώρο των λιπασμάτων και κτηνοτροφικών προϊόντων ζητά :

ΠΩΛΗΤΕΣ για τον νομό Χανίων / Ρεθύμνου.

Η ΛΥΔΑ Α.Ε . είναι Πολυεθνική Εμπορική Εταιρία, με έδρα την Αθήνα, μέλος του γαλλικού ομίλου Roullier και της ΕΛΛ.ΑΓΡΟ.ΛΙΠ .

Έχει παρουσία στην Ελλάδα από το 1998. Μέσω των καινοτόμων προϊόντων και υπηρεσιών και με πανελλαδική δραστηριότητα, παρέχει λύσεις στον τομέα θρέψης τόσο των φυτών όσο και των ζώων.

Στα πλαίσια της αναδιοργάνωσης με στόχο την ευρύτερη ανάπτυξη, ζητά για άμεση πρόσληψη, πωλητές στον νομό Χανίων / Ρεθύμνου και την ευρύτερη περιοχή.

Αρμοδιότητες :

  • Πωλήσεις και υποστήριξη σε παραγωγούς και γεωπονικά καταστήματα.
  • Επιθυμητά προσόντα :

  • Γνώση / εμπειρία πωλήσεων
  • Δυναμική προσωπικότητα, με εμπορικό πνεύμα
  • Φιλοδοξία
  • Διαπραγματευτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας & Η / Υ
  • Πτυχίο Γεωπονικής ή συναφής σχολής (ΑΕΙ / ΤΕΙ)
  • Προσφέρονται :

  • Σταθερές αποδοχές, προμήθειες, ΙΧ, tablet, κινητό τηλέφωνο, κλπ.
  • Για αποστολή βιογραφικού με κωδικό (R1) επιλέγοντας 'Αίτηση'

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα