Αποθηκάριος–Χειριστής Clark
Δ/Δ
Πειραιάς
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Αποθηκάριος Χειριστής Clark

Εργοστάσιο στον Πειραιά και με προσεχή εγκατάσταση στην Παιανία ζητά για άμεση πρόσληψη Αποθηκάριο Χειριστή Clark

Αρμοδιότητες :

  • Παραλαβές
  • Παραδόσεις
  • Χειρισμός Clark και γερανογέφυρας
  • Απαιτούμενα προσόντα :

  • Απόφοιτος Λυκείου ή τεχνικής σχολής
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εξοικείωση χειρισμού Η / Υ για καταχωρίσεις στο μηχανογραφικό σύστημα
  • Εξοικείωση με χειρισμό βαρέων αντικειμένων
  • Eξοικείωση με χειρισμό Clark και γερανογέφυρας
  • Επιθυμητά προσόντα :

  • Άδεια χειριστή Clark ιδιαιτέρως επιθυμητή
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, ευελιξία, προσαρμοστικότητα, υπευθυνότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας και πνεύμα συνεργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.