Στέλεχος Πωλήσεων για τη Βόρειο Ελλάδα
Ανώνυμη Εταιρεία
Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

ΑΕ Ελληνική εταιρία με ηγετική θέση στην αγορά

super markets, χρωματοπωλεία, χονδρεμπόριο)

αναζητά

Στέλεχος πωλήσεων για τη Βόρειο Ελλάδα (με έδρα την Θεσσαλονίκη)

Περιγραφή Θέσης

  • Κάλυψη της Μακεδονίας και Θράκης
  • Συντήρηση του υπάρχοντος πελατολογίου
  • Ανάπτυξη κωδικολογίου σε υπάρχοντες πελάτες
  • Ανάπτυξη πελατολογίου
  • Τήρηση της εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής της εταιρίας
  • Έρευνα της ελληνικής αγοράς και αποτύπωση του ανταγωνισμού
  • Προσόντα

  • Τουλάχιστον Απολυτήριο Λυκείου
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ικανότητα διαπραγμάτευσης
  • Εμπειρία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων
  • Ικανότητες επικοινωνίας
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η / Υ (email, excel, word)
  • Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης
  • Δυνατότητα συχνών ταξιδιών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες
  • Προσφέρουμε

  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό τηλέφωνο
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών + bonus
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Όλα τα απαραίτητα εργαλεία για την εκπλήρωση των καθηκόντων σας
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα