Υπεύθυνος Πωλήσεων
KALCO
GR
πριν από 5 μέρες
source : Skywalker

Η KALCO ΕΠΕ , κορυφαία εταιρία ειδών κυνηγίου και ορειβατικού εξοπλισμού αναζητά

Υπεύθυνο Πωλήσεων Χονδρικής

Αρμοδιότητες θέσης :

  • Ανάπτυξη πωλήσεων και διαχείριση του υπάρχοντος πελατολογίου
  • Διαρκής επαφή με τους υπάρχοντες πελάτες και εξεύρεση νέων πελατών
  • Αναγνώριση και ανάλυση των αιτημάτων και των αναγκών του πελάτη
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • After-sales service
  • Επίτευξη των στόχων των πωλήσεων
  • Απαιτούμενα προσόντα :

  • Απαραίτητη εμπειρία έως δύο (3) έτη στον τομέα των πωλήσεων
  • Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση των εφαρμογών MS Office
  • Άριστη γνώση αγγλικών (γραπτή και προφορική)
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Καλή γνώση και αντίληψη του digital marketing
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Κινητό τηλέφωνο για εταιρική χρήση
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης
  • Κάλυψη εξόδων κίνησης
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.