Ταξιθέτες-τριες
INGROUP
Αθήνα
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η INGROUP, αναζητά για εταιρεία πελάτη :

ΤΑΞΙΘΕΤΕΣ - ΤΑΞΙΘΕΤΡΙΕΣ

HR 111)

Καθήκοντα / αρμοδιότητες :

  • Τήρηση ευταξίας (θέσεις)
  • Επιμέλεια-προετοιμασία χώρων εκδήλωσης.
  • Καθοδήγηση θεατών.
  • Έκδοση εισιτηρίων
  • Μέριμνα για την ασφαλή έξοδο θεατών (όπου απαιτείται).
  • Προσόντα :

  • Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον πέντε ( 5 ) ετών σε ταξιθεσία.
  • Ευγένεια, επαγγελματισμός, συνέπεια.
  • Τήρηση των εσωτερικών κανονισμών του χώρου όπου θα υλοποιούνται οι παραστάσεις / εκδηλώσεις.
  • Δυνατότητα εκ περιτροπής απασχόλησης.
  • Δυνατότητα απασχόλησης αργίες & Κυριακές.
  • Παρέχονται :

  • Καλό πακέτο αποδοχών.
  • Σταθερότητα στη συνεργασία
  • Οι ενδιαφερόμενοι -ες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους, αναγράφοντας τον κωδικό (HR 111) , μέσω e-mail : ή fax : 210 8210230 .

    Τηλ. Επικοινωνίας 210 8210555

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.