Προωθήτρια Φαρμακείων (SAL 2308)
ΑΝΑΔΕΙΞΗ
Αθήνα
πριν από 5 μέρες
source : Jobseeker

Περιγραφή

Καταξιωμένη εταιρεία σκευασμάτων συμπληρωμάτων διατροφής, αναζητά Προωθήτρια Φαρμακείων για την περιοχή της Αττικής.

Καθήκοντα Θέσης

Η κατάλληλη υποψήφια θα επισκέπτεται καταστήματα φαρμακείων στην περιοχή της Αττικής με στόχο την υποστήριξη και ανάπτυξη του εταιρικού πελατολογίου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητός τίτλος σπουδών
  • Αντίστοιχη επαγγελματική εμπειρία στον τομέα φαρμακευτικών / παραφαρμακευτικών προϊόντων ή συμπληρωμάτων διατροφής
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Δυνατότητα μετακινήσεων εντός Αττικής
  • Αποστολή βιογραφικού με κωδικό SAL 2308 : cv anadeixi.gr

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα