Οδηγός–Αποθηκάριος
PROLIGHT
Αθήνα
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η PROLIGHT είναι εταιρεία εισαγωγής και διάθεσης προϊόντων φωτισμού πολυτελείας και υψηλής ποιότητας. Έχει ήδη δημιουργήσει ένα δίκτυο πωλήσεων αποτελούμενο από 35 συνεργαζόμενα καταστήματα και επιχειρήσεις στην Αθήνα και σε όλη την Ελλάδα.

Η εταιρία προσφέρει πλήρη απασχόληση θέση εργασίας, στο τμήμα διακίνησης.

Καθήκοντα της θέσης :

  • Παραλαβή / Έλεγχος / Τακτοποίηση εμπορευμάτων, βάσει ISO 9001
  • Εκτέλεση, αποστολή και παράδοση παραγγελιών, με εταιρικό όχημα
  • Φόρτωση & εκφόρτωση
  • Διενέργεια ποιοτικών & ποσοτικών ελέγχων των εμπορευμάτων, απογραφή
  • Προσόντα / Δεξιότητες :

  • Κάτοχος επαγγελματικού διπλώματος με καλή γνώση των πρακτορείων και περιοχών της Αττικής.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά σε εταιρία προϊόντων πολυτελείας
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, ικανότητα εξεύρεσης λύσεων και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Καλή χρήση τεχνολογίας, Η / Υ (MS Office) και συστημάτων ERP (έκδοση παραστατικών)
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές ηλεκτρολογικές γνώσεις
  • Η εταιρία παρέχει :

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Σταθερή και μόνιμη συνεργασία με ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Όλα τα βιογραφικά διαχειρίζονται με απόλυτη εμπιστευτικότητα και σύμφωνα με τις δεσμεύσεις που απορρέουν από τον κανονισμό GDPR.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.