Τεχνικός Συντήρησης (Ψυκτικός/Ηλεκτρολόγος)
Celestino
Αθήνα
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η , η μεγαλύτερη Ελληνική εταιρεία γυναικείας ένδυσης, αναζητά να εντάξει στην ομάδα της έναν εξειδικευμένο :

ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ (ΨΥΚΤΙΚΟ / ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ)

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα ενισχύσει την ομάδα που υποστηρίζει τα κεντρικά γραφεία και τα καταστήματα της εταιρείας, συμβάλλοντας στην εύρυθμη λειτουργία των εγκαταστάσεων.

Αρμοδιότητες :

  • Τακτική συντήρηση εγκαταστάσεων
  • Εντοπισμός και επισκευή βλαβών
  • Έκτακτες επισκευές και συντηρήσεις εγκαταστάσεων
  • Συμμετοχή σε άλλα έργα του τμήματος
  • Απαραίτητα Προσόντα :

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου ή / και άδεια Ψυκτικού
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά σε εταιρία με εμπορικά καταστήματα
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου, ιδανικά και μηχανής
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Παροχές :

  • Ελκυστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Ιδιωτική Ιατρική Ασφάλιση
  • Δημιουργικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.