Μάγειρας/-ισσα
Blue Moments
Λευκάδα
πριν από 2 μέρες
source : Jobseeker

Η Blue Moments είναι μια υψηλών προδιαγραφών εταιρεία διαχείρισης ακινήτων στην περιφέρεια των Ιονίων Νήσων, με ισχυρή δέσμευση να παρέχει ανώτερες υπηρεσίες στους πελάτες της.

Η Blue Moments βρίσκεται στο νησί της Λευκάδας, επιλέγοντας ακίνητα με κριτήριο τη λεπτομέρεια και τις μοναδικές υπηρεσίες που προσφέρουν.

Ως νεοσύστατη εταιρεία διαχείρισης ακινήτων, η Blue Moments διαχειρίζεται αυτή την στιγμή 80 κλειδιά σε ολόκληρο το νησί της Λευκάδας.

Αναζητούμε Μάγειρα / -ισσα για να γίνουν μέλη της ομάδας μας.

Αρμοδιότητες του / της Μάγειρα / -ισσας

Αναζητούμε μάγειρα / -ισσα για την προετοιμασία πρωινού και γευμάτων υψηλής ποιότητας σύμφωνα με τους κανονισμούς για την υγεία και την ασφάλεια των τροφίμων καθώς και τα πρότυπα της εταιρείας.

Μία από τις ευθύνες του / της μάγειρα / -ισσας είναι η έγκαιρη προετοιμασία των παραγγελιών του φαγητού. Επίσης, θα πρέπει να οργανώνει τους πάγκους εργασίας, να βοηθάει τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας όπου χρειάζεται και στο τέλος της βάρδιας του / της να κρατάει καθαρά και τακτοποιημένα τα ψυγεία και την αποθήκη.

Επιθυμητά Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους στον τομέα, κατά προτίμηση σε 5* ξενοδοχείο
  • Ικανότητα να μιλάει και να γράφει με άνεση τόσο στην ελληνική όσο και στην αγγλική γλώσσα
  • Πτυχίο Μαγειρικής
  • Γνώση Πρωτοκόλλων Ασφάλειας Τροφίμων
  • Άριστη γνώση μεθόδων και τεχνικών μαγειρέματος
  • Ικανότητα να ακολουθεί συνταγές
  • Ικανότητα να δουλεύει υπό πίεση
  • Οργανωτικές και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Δεξιότητες αποτελεσματικής επικοινωνίας
  • Η Blue Moments προσφέρει

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές βάσει προσόντων
  • Διαμονή κοντά στα ακίνητα (για τους μη κάτοικους του νησιού)
  • Γεύματα εντός των εγκαταστάσεων
  • Ευκαιρίες κατάρτισης
  • Μερική ή Πλήρης απασχόληση
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή